Na našom dvore, kde bývame aj my, ponúkame pre vás:

Ubytovanie 12€ na osobu v lete,  v zime 14€ , na Silvestra  stará chalupa 200€ noc/ 10 osôb/, somšek na Silestra 105€ / noc, kapacita  v zime 17 osôb v dvoch objektoch vzidalených od seba 10m - Somšek a stará  chalupa .  Minimálna  cena za starú chalupu na noc je  60 € , v zime 70€. Zimná cena začína 1.10. a končí 30.4. Min. cena platí pre  5 a menej osôb. Minimálna cena za somšek na noc je 60 eur.

Kapacita v lete  je 19 osôb spolu v dvoch objektoch.

 

Somšek: Minimálna cena   za noc pre 5 a menej osôb je 60 eur. Každá ďalšia osoba 12 eur v lete, 14 eur v zime 

Silvester  min. 105€/noc.

Kapacita 7 osôb, drevenička, na prízemí kuchyňa - el. sporák so sklokeramickou doskou,  krb, pred krbom dvojposteľ, kúpeľňa s WC, podkrovie : 2 posteľová izba a trojposteľová priechodná izba. Kúrenie v krbe. 

 

Stará chalupa   : Minimálna cena v lete je za noc 60 eur za 5  a menej osôb. Minimálna cena v zime 70€ za noc pre 5 a menej osôb.  Každá ďalšia osoba 12 eur v lete, 15 eur v zime.

Kapacita 10 osôb v zime,v lete 12 osôb plus prístelky. Na prízemí je   jedna samostatná  spálňa s manželskou posteľou a  jedno posteľou a 4 postele v  samostanej izbe vedľa  kuchyne, v podkroví jedna posteľ a manželská posteľ ,WC a kúpeľňa, kuchyňa so starodávnou pecou, el. sporák s rúrou a sklokeramickou doskou ,  mikrovlnka, chladnička, kanvica, ústredné kúrenie. V lete možnosť bývať aj ďalších dvoch izbách v podkorví.

 Kto má záujem, môže sa zúčastniť pri prácach na salaši a naučiť sa niečo z bačovského života.

Bačovská škola - balíček služieb 10 Eur/osoba obsahuje: dojenie oviec, výroba syra, odvarenie žinčice a plstenie z ovčej vlny. Svoj vyrobený syrček v podobe malého srdiečka a malý vlnený výrobok dostanete domov.

Pečenie moskoľov - 5 eur na osobu: V cene sú 4 moskole/ suché placky pečené na peci/ s makom, lekvárom a škvarkovou nátierkou.

Sauna, teplá kaďa - dohodou

Kováčstvo dohodou, podľa počtu osôb

Jazda na koni 10€ os

Fotky ubytovania nájdete v časti Fotogaléria / interiér