Na našom dvore, kde bývame aj my, ponúkame pre vás:

Ubytovanie v dvoch dreveniciach : Stará chalupa a somšek. Sú od seba vzdialené 10 metrov.

Kapacita na celom dvore v lete  je 19 osôb spolu v dvoch objektoch/ stará chalupa 12 osôb, somšek 7 osôb/. Kapacita v zime je 17 osôb./ stará chalupa 10 osôb, somšek 7 osôb/

Ubytovanie 12€ na osobu v lete,  v zime 15€ /noc, .  

Silvester : stará chalupa 200€ noc/ 10 osôb/, každá ďalšia osoba 20€/noc, 

somšek na Silestra 105€ /platí pre 5 a menej osôb, každá ďalšia osoba 20€/noc

 

Somšek: Minimálna cena   za noc pre 5 a menej osôb je 60 eur. Každá ďalšia osoba 12 eur v lete, 15 eur v zime 

Kapacita 7 osôb, drevenička, na prízemí kuchyňa - el. sporák so sklokeramickou doskou,  krb, pred krbom dvojposteľ, kúpeľňa s WC, podkrovie : 2 posteľová izba a trojposteľová priechodná izba. Kúrenie v krbe. 

 

Stará chalupa   : Minimálna cena v lete je za noc 60 eur za 5  a menej osôb. Minimálna cena v zime 70€ za noc pre 5 a menej osôb.  Každá ďalšia osoba 12 eur v lete, 15 eur v zime.

Kapacita 10 osôb v zime,v lete 12 osôb plus prístelky. Na prízemí je   jedna samostatná  spálňa s manželskou posteľou a  jedno posteľou a 4 postele v  samostanej izbe vedľa  kuchyne,  ,WC a kúpeľňa, kuchyňa so starodávnou pecou, el. sporák s rúrou a sklokeramickou doskou ,  mikrovlnka, chladnička, kanvica, ústredné kúrenie. .V podkroví izba pre 3 osoby a WC. Je tam  jedna posteľ a manželská posteľ . V lete možnosť bývať aj ďalších dvoch izbách v podkorví.

 Kto má záujem, môže sa zúčastniť pri prácach na salaši a naučiť sa niečo z bačovského života.

Bačovská škola - balíček služieb 10 Eur/osoba obsahuje: dojenie oviec, výroba syra, odvarenie žinčice a plstenie z ovčej vlny. Svoj vyrobený syrček v podobe malého srdiečka a malý vlnený výrobok dostanete domov.

Pečenie moskoľov - 5 eur na osobu: V cene sú 4 moskole/ suché placky pečené na peci/ s makom, lekvárom a škvarkovou nátierkou.

Sauna, teplá kaďa - dohodou

Kováčstvo dohodou, podľa počtu osôb