Na našom dvore, kde bývame aj my, ponúkame pre vás:

Ubytovanie 10€ na osobu v lete,  v zime 12€ , na Silvestra 15€ , kapacita  v zime 11 osôb v dvoch objektoch vzidalených od seba 10m - Somšek a stará  chalupa . K dispozícii  sú dve kúpelne s WC. Minimálna  cena za starú chalupu na noc je  50 € na noc. Minimálna cena za somšek na noc je 40 eur.

Kapacita v lete  je 17 osôb.

 

Somšek: Minimálna cena za noc 40 eur. Každá ďalšia osoba 10 eur v lete, 12 eur v zime.Kapacita 5 osôb, drevenička, na prízemí kuchyňa - el. sporák so sklokeramickou doskou,  krb, kúpeľňa s WC, podkrovie : 2 posteľová izba a trojposteľová priechodná izba. Kúrenie v krbe. 

 

Stará chalupa   : Minimálna cena za noc 50 eur. Každá ďalšia osoba 10 eur v lete, 12 eur v zime.Kapacita 7 osôb na prízemí v zime,v lete 12 osôb,   jedna samostatná  spálňa s manželskou posteľou a  jedno posteľou a 4 postele v obývačke spojenej s kuchyňou, WC a kúpeľňa, kuchyňa so starodávnou pecou, el. sporák s rúrou a sklokeramickou doskou , ústredné kúrenie. V lete možnosť bývať aj v podkorví, kde je 6 postelí.

 Kto má záujem, môže sa zúčastniť pri prácach na salaši a naučiť sa niečo z bačovského života.

Bačovská škola - balíček služieb 10 Eur/osoba obsahuje: dojenie oviec, výroba syra, odvarenie žinčice a plstenie z ovčej vlny. Svoj vyrobený syrček v podobe malého srdiečka a malý vlnený výrobok dostanete domov.

Pečenie moskoľov - 4 eurá na osobu: V cene sú 4 moskole/ suché placky pečené na peci/ s makom, lekvárom a škvarkovou nátierkou.

Fotky ubytovania nájdete v časti Fotogaléria / interiér